Walentynkowy słoik z miłosnym wyznaniem


Zbliża się Dzień Zakochanych, święto bardzo komercyjne, ale też nie oszukujmy się przyjemne. No kto nie lubi dostać ptysia ( nie ptysiem!), pączka oblanego słodziaszczym różowym lukrem albo czekoladkę w kształcie serca? No pytam, kto odmówi zjedzenia takich pyszności?! ;)
Ja z tej okazji i wielkiej, nieodwzajemnionej miłości do żelek postanowiłam przygotować małe diy dla Was. Słoik pełen pysznych malinek to mój ulubiony pomysł na prezent. Można się postarać i umieścić tam krótkie miłosne wyznanie, przypominam KRÓTKIE, bo kto będzie czytał poematy mając w ręku cały słoik malinek... ;)


Potrzebujemy:
  •       Słoik z przykrywką
  •       Białą, okrągłą serwetkę
  •      Wstążkę
  •      Żelki malinki 
  •      Kartkę papieru i długopis
Słoik myjemy i dokładnie wycieramy. Na karteczce piszemy nasze wyznanie. Żelki i karteczkę umieszczamy w słoiku, zakręcamy. Na wierzch kładziemy serwetkę, dopasowujemy ją do przykrywki i wiążemy wstążką. Gotowe!

 
Mam też dla Was niespodziankę! Z okazji Walentynek wraz z 14 blogerkami kulinarnymi i we współpracy z Agnieszką z NES STUDIO stworzyłyśmy darmowego ebooka! Znajdziecie tam ciekawe przepisy oraz interesujące artykuły w miłosnej tematyce. Nie zabraknie też DIY!

https://drive.google.com/file/d/0ByTgSh69rK89LUpWMy1ZQ3NTZlE/view
 
Zapraszam serdecznie :)


Komentarze

Popularne posty